Kulüp

Kulüp Başkanı Mesajı

Kulüp Başkanı Mesajı

Başarmak için çalışmak ,çalışmak  ve yine hiç durmadan çalışmak…
Bu felsefe ile gecemizi gündümüze katarak , gerekirse az uyuyarak ,gerekirse az dinlenerek Düzcemizin sportif başarı ve kurumsal kültür oluşumunu en yukarılara taşımak için çabalıyoruz.

Kulübümüzde alt yapılardan üst yapılara tüm branşlarda sağlıklı bir işleyiş oluşturabilmek için  sürekli kendini yenileyen sağlam bir sistem kurma peşindeyiz.

A takım seviyesinde Erkek Voleybol ,Erkek Basketbol , Kadın Basketbol ,Erkek Futbol , Karate , Güreş ve Satranç branşlarında üst liglerde mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken  Altyapı takımlarımıza da aynı ehemmiyeti göstermekte kararlıyız.

Alt yapılarda Erkek Basketbolda Genç,Yıldız,Minik takımlarımız, Kız Basketbolda Genç ,Yıldız ,Minik takımlarımız, Kız Voleybolda Genç, Yıldız, Minik takımlarımız , Erkek Futbolda Genç, Yıldız, Minik takımlarımız , Karatede Genç,Yıldız, Minik takımlarımız bulunuyor. Bu takımlarımıza yeni ilave olarak Atletizm ve Halk Oyunlarını da ekledik. Başarılı olan ya da olmak isteyen her sporcu kardeşimizin bu şekilde elinden tutup Düzce Belediyespor ailesine katıp sporcularımızın imkanlarını artırıyor ve aynı zamanda İlimizin sportif kalitesini de yükseltiyoruz.

 Bu yolda elimizden tutan , taş üstüne taş koyan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Sponsorlarımız