A Takımı Haberleri

TBL ve TKBL FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

TBL ve TKBL FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

Türkiye Basketbol Ligi ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele edecek olan takımlarımızın 2019-2020 sezonu fikstürü, kura çekimiyle belirlendi.

Fikstür çekimine, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Arıkoğlu ve Mehmet Serhan Antalyalı’nın yanı sıra, TBF Erkek Ligleri Direktörü Derya Yannier, TBF Basketbol Geliştirme Direktörü Fırat Eser, TBF Kadın Ligleri Müdürü Murat Tümer, TBF yetkilileri ve Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek takımların temsilcileri katıldı.

Türkiye Basketbol Liginde mücadele eden Erkek Basketbol takımımız ilk maçını evimizde 12-13 Ekim tarihlerinde Yalovaspor , ilk yarının son maçını evimizde 10-12 Ocak tarihlerinde Samsunspor ile oynuyoruz. Ayrıca takımımızın 30 Eylül- 7 Ekim tarihleri arasında Eskişehir'de düzenlenecek Federasyon Kupası A Grubundaki rakipleri Akhisar BLD., Balıkesir BŞB. ve Final Gençlik Basketbol takımları olarak belirlendi.
 

Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde mücadele eden Kadın Basketbol takımımız ise ilk maçı deplasmanda 5-6 Ekim tarihlerinde Bayraklı BLD., ilk yarının son maçını evimizde 5-6 Ocak tarihlerinde Emlak Konut Basketbol takımı ile yapacağız. Ayrıca takımımızın 22-28 Eylül tarihlerinde Muğla'da düzenlenecek Federasyon Kupasında rakiplerimiz Nesibe Aydın, İstanbul ÜNİ. ve Bayraklı BLD Basketbol takımları olarak belirlendi.

Galeri

Sponsorlarımız